نتایج جستجو برای عبارت :

About Films

1-تاریخ اکران قسمت دوم انیمیشن منجمد 2    :  27نوامبر 2019
میتوانید ثانیه شمار میلادی تا اکران این انیمیشن را در اینجا مشاهده کنید.

2-کریستین بل و ایدنا منزل همچنان نقش گویندگان اصلی را دارند

3-السا نمیمیره ( حداقل نه برای همیشه!)

4-جنیفر لی همچنان کارگردانی قسمت دوم را بر عهده دارد

5-السا لباس جدیدی میبپوشد :|

6-اولاف دوست دختر پیدا میکند!
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت 8 - Serial Nahang Abi Ep 8
سریال نهنگ آبی قسمت هشتم
Nahang Abi 8

19-year-old Gracelyn Sorrell was 14 years old when he began to watch sexual films. He lost his father in 2013. He thought it was a way to comfort him and escape his grief.
Gracelyn told me about this addiction. He was watching these movies until 3:00 in the night from his secret family phone. Gracelyn, a high school student at that age, was embarrassed about spending all of her time watching sexual films and was still feeling guilty. Gracelyn continued her life with a 3-hour sleep every day until 2016, which also affected her success in her classes.
ادامه مطلب
دانلود فیلم شکستن همزمان بیست استخوان
ابزار وبلاگ  » عکس » فیلم ایرانی » دانلود فیلم ایرانی 
اینفوگرافی فیلم ایرانی

اسم فیلم: Rona, Azim’s Mother (شکستن همزمان بیست استخوان)
کارگردان: جمشید محمودی
تهیه‌کننده: نوید محمودی
نویسنده: جمشید محمودی
موسیقی: سهند مهدیزاده
فیلم‌بردار: کوهیار کلاری
تدوین: جمشید محمودی
توزیع‌کننده: خانه فیلم (ایران)
تاریخ‌های انتشار: 22 شهریور 1398
مدت زمان: 90 دقیقه
کشور: ایران و افغانستان
زبان: فارسی
فروش گیشه: 232?472?000
IMDb (Internet Movie Database) is an online database of information related to films, television programs, home videos, video games, and streaming content online – including cast, production crew and personal biographies, plot summaries, trivia, fan and critical reviews, and ratings. An additional fan feature, message boards, was abandoned in February 2017. Originally a fan-operated website, the database is owned and operated by IMDb.com, Inc., a subsidiary of Amazon.
ادامه مطلب
اینفوگرافی فیلم ایرانی

تاریخ‌های انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۸
مدت زمان: ۹۰ دقیقه
فروش گیشه: ۲۳
اینفوگرافی فیلم ایرانی

تاریخ‌های انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۸
مدت زمان: ۹۰ دقیقه
فروش گیشه: ۲۳
دانلود فیلم سال دوم دانشکده من
اینفوگرافی فیلم ایرانی سال دوم دانشکدهٔ من

اسم فیلم: Sophomore Year of My School (سال دوم دانشکدهٔ من)
کارگردان: رسول صدرعاملی
تهیه‌کننده: مسعود ردایی
نویسنده: پرویز شهبازی
موسیقی: کریستف رضاعی
فیلم‌بردار: هومن بهمنش
تدوین: مصطفی خرقه‌پوش
توزیع‌کننده: حوزه هنری
تاریخ‌های انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۸
کشور:ایران
فروش گیشه: ۹۲۳٬۴۶۵٬۰۰۰ تومان
پخش: کد ابزاز

پی
دانلود فیلم نیوکاسل کامل [خرید قانونی فیلم]
در تاریخ امروز از سایت کد تولز مطلب “دانلود فیلم نیوکاسل Newcastle movie” از بخش فیلم ایرانی کد تولز آماده کرده ایم. فیلم ایرانی نیوکاسل هم اکنون به پخش نمایش خانگی رسیده است. در ادامه با ما همراه باشید تا اسامی بازیگران فیلم نیوکاسل و خلاصه داستان فیلم نیوکاسل + لینک خرید قانونی فیلم نیوکاسل را بررسی کنیم. این فیلم ایرانی با کیفیتهای: دانلود فیلم نیوکاسل کامل , دانلود فیلم نیوکاسل کم حجم , دانل
دانلود فیلم زیر نظر
فیلم سینمایی زیر نظر مجید صالحی، در تاریخ امروز ایران به طور مفصل به معرفی فیلم ایرانی زیر نظر همراه با معرفی بازیگران, نقد و بررسی فیلم به علاوه خلاصه داستان و عکس فیلم + تیزر فیلم سینمایی زیر نظر در پست “دانلود فیلم زیر نظر ایرانی کامل، اسامی بازیگران و خلاصه داستان” خواهیم پرداخت. در ادامه با کد ابزار و بخش فیلم ایرانی همراه باشید.

عکس پروفایل فیلم زیر نظر با بازی رضا عطاران، امیر جعفری و سروش جمشیدی
اینفوگرا
دانلود فیلم زیر نظر
فیلم سینمایی زیر نظر مجید صالحی، در تاریخ امروز ایران به طور مفصل به معرفی فیلم ایرانی زیر نظر همراه با معرفی بازیگران, نقد و بررسی فیلم به علاوه خلاصه داستان و عکس فیلم + تیزر فیلم سینمایی زیر نظر در پست “دانلود فیلم زیر نظر ایرانی کامل، اسامی بازیگران و خلاصه داستان” خواهیم پرداخت. در ادامه با کد ابزار و بخش فیلم ایرانی همراه باشید.

اینفوگرا
دانلود فیلم زیر نظر

اینفوگرا
دانلود فیلم مطرب
فیلم ایرانی مطرب که به تازگی به اکران رسیده را می توانید در همین نوشتار پس از انتشار در سرویس نمایش خانگی بصورت کامل و قانونی دانلود کنید. در تاریخ امروز به طور مفصل به معرفی فیلم ایرانی مطرب همراه با معرفی بازیگران, نقد و بررسی فیلم به علاوه خلاصه داستان و عکس فیلم خواهیم پرداخت. در ادامه با سایت کد ابزار همراه باشید.
اینفوگرافی فیلم سینمایی مطرب مصطفی کیایی
کشور: ایران
زبان: فارسی و ترکی استانبولی
هزینهٔ فیلم: پنج میلیارد
Film

The main article for this category is Film.
For people who work in film, see actors, directors, screenwriters, producers, crew, executives, pioneers, etc, see Category Film people by role.
For their occupational descriptions, see Category Filmmaking occupations.
For writing and thought about film, see criticism, theory, styles, genre, magazines, books, film schools, etc, see Category Film theory.
For the making of films - techniques, studios, production, editing, special effects, costume design, technology, etc, see Category Filmmaking.
For songs, soundtracks or theme music, see Category Film music.
Film

The main article for this category is Film.
For people who work in film, see actors, directors, screenwriters, producers, crew, executives, pioneers, etc, see Category Film people by role.
For their occupational descriptions, see Category Filmmaking occupations.
For writing and thought about film, see criticism, theory, styles, genre, magazines, books, film schools, etc, see Category Film theory.
For the making of films - techniques, studios, production, editing, special effects, costume design, technology, etc, see Category Filmmaking.
For songs, soundtracks or theme music, see Category Film music.
Arbaïnestl’endroit le plus paisible et le plus gentil du monde et ainsiilest le rendez-vous des amoureux de la paix et de l’amitié qui se rassemblent du monde entire à côté du sanctuaire de l’Imam Hussein «Imam de l’humanité et l’amour» pour annoncerqu’ayant des différencesraciaux et religieux on peut vivre ensemble et en paix et amitié  et on peutêtregentill’un avec l’autresiseulement les politicienscruels et corrompus du monde ne soient pas.
Nous tous, quelquesoientnos religions et pays, on a besoin de la collaboration et l’unitépour mettre fin à toutes les cruautés et corruptions du monde et pour fonder la paix et l’amitiémondialeainsiquepréparer le terrain pour l’apparition du Sauveurde toutes les religions. Donc, on doitorganiser un réseaucompos
http://blog.lpu.in/2017/03/us-based-e-sports-of-india-declared-lpu.html
http://blog.lpu.in/2017/03/190-short-films-documentaries-from-20.html
http://blog.lpu.in/2017/03/lpu-international-student-won-debutant.html
https://blog.packersmoversbangalore.in/2017/08/packers-and-movers-give-moving-answers-for-your-less-push.html
https://blog.packersmoversbangalore.in/2019/09/have-you-ever-heard-about-public-liability-insurance.html
https://blog.packersmoversbangalore.in/2019/10/can-you-engage-a-mover-to-move-solo-item-discover-single-item-mover-for-your-move.html
https://blog.packersmoversbangalore.in/2019/11/is-shipping-furnitures-overseas-worth-when-shifting-to-another-country.html
https://blog.packersmoversbangalore.in/2019/01/what-are-the-probable-household-moving-faults-which-lead-to-disastro
دانلود فیلم زیر نظر

اینفوگرا
دانلود فیلم زیر نظر

اینفوگرا
دانلود فیلم کلوپ همسران [خرید قانونی فیلم]
** تماشای این فیلم به افراد زیر 15 سال توصیه نمی‌شود ***
در تاریخ امروز از سایت کد تولز مطلب "دریافت فیلم کلوپ همسران و لینک دانلود,اسامی بازیگران و خلاصه داستان" از بخش فیلم ایرانی کد تولز آماده کرده ایم. فیلم ایرانی کلوپ همسران احتمالا به اکران پاییز یا زمستانی خواهید رسید. در ادامه با ما همراه باشید تا نام های بازیگران کلوپ همسران را بررسی کنیم.
کشور: ایرانزبان: فارسیفروش گیشه: ۲٬۰۹۲٬۳۷۹٬۰۰۰ تومان
ا
دانلود فیلم متری شیش و نیم دوئل 6.5 متری پلیس و پدر خوانده ایرانی
فیلم متری شش و نیم به انگلیسی 6.5 Per Meter_ فیلم متری شش و نیم با دوربینی قوی با قاب هایی درست وقایع متری و شیش و نیم را جلو می برد از بازی خوب نوید محمد زاده که بگذریم شخصیتهای پلیس و گاد فادر ایرانی به خوبی ساخته شده اند تا تماشاگر شاهد دوئلی جذاب در فیلم سینمایی متری 6.5 باشد دعوا و دوئل پلیس با بازی پیمان معادی با جاشنی مشکلات خانوادگی اش و گانگستتر متری شش و نیم یعنی نوید محمد زاده د
در تاریخ امروز از سایت کد تولز مطلب “دانلود فیلم نیوکاسل Newcastle movie” از بخش فیلم ایرانی کد تولز آماده کرده ایم. فیلم ایرانی نیوکاسل هم اکنون به پخش نمایش خانگی رسیده است. در ادامه با ما همراه باشید تا اسامی بازیگران فیلم نیوکاسل و خلاصه داستان فیلم نیوکاسل + لینک خرید قانونی فیلم نیوکاسل را بررسی کنیم. این فیلم ایرانی با کیفیتهای: دانلود فیلم نیوکاسل کامل , دانلود فیلم نیوکاسل کم حجم , د
دانلود فیلم متری شیش و نیم دوئل 6.5 متری پلیس و پدر خوانده ایرانی
فیلم متری شش و نیم به انگلیسی 6.5 Per Meter_ فیلم متری شش و نیم با دوربینی قوی با قاب هایی درست وقایع متری و شیش و نیم را جلو می برد از بازی خوب نوید محمد زاده که بگذریم شخصیتهای پلیس و گاد فادر ایرانی به خوبی ساخته شده اند تا تماشاگر شاهد دوئلی جذاب در فیلم سینمایی متری 6.5 باشد دعوا و دوئل پلیس با بازی پیمان معادی با جاشنی مشکلات خانوادگی اش و گانگستتر متری شش و نیم یعنی نوید محمد زاده د
تاریخ اکران : 2010 ژانر : کمدی | رمانتیک محصول کشور : آمریکا امتیاز : 5.7/10 کیفیت : BluRay 720p – 750MB – عالی کارگردان : Garry Marshall بازیگران : Julia Roberts, Jamie Foxx, Anne Hathaway خلاصه داستان :
فیلم روز ولنتاین، داستان ده فرد مختلف در لس آنجلس در روز ولنتاین که
سرنوشتشان به نوعی خاص رقم می خورد. افرادی که هر کدام برای این روز برنامه
ریزی خاصی دارند اما اتفاقات متفاوتی برایشان اتفاق می افتد…
دانلود زیرنویس
دانلود فیلم
کد تولز: فیلم مست عشق حسن فتحی با هنرمندان ایرانی و ترکی کماکان در مرحله فیلمبرداری قرار دارد در تازه ترین اخبر منتشر شده در مورد این فیلم, روابط عمومی پروژه سینمایی مست عشق دو تصویر از پارسا پیروزفر و شهاب حسینی به اشتراک گذاشته شد.
عکس شهاب حسینی (Shahab Hosseini) و پارسا پیروزفر (Parsa Pirouzfar) 
داستان فیلم ایرانی "مست عشق" همزمان با دوران زندگی مولانا و شمس تبریزی اتفاق می‌افتد.
منبع: عکس پارسا پیروزفر و شهاب حسینی در فیلم مست عشق
@Override
public boolean onCreateOptionsMenu(Menu menu) {
SubMenu subb=menu.addSubMenu("Gallery");
subb.add("Photos").setOnMenuItemClickListener(new MenuItem.OnMenuItemClickListener() {
@Override
public boolean onMenuItemClick(MenuItem item) {
Intent intent=new Intent(MainActivity.this,Main2Activity.class);
startActivity(intent);
return false;
}
});
subb.add("Films");
SubMenu askus=menu.addSubMenu("Ask us");
askus.add("Call").setOnMenuItemClickListener(new MenuItem.OnMenuItemClickListener() {
@Override
public boolean onMenuItemClick(MenuItem item) {
Intent intent=new Intent(Intent.ACTION_VIEW);
intent
دانلود فیلم مطرب 
فیلم ایرانی مطرب که به تازگی به اکران رسیده را می توانید در همین نوشتار پس از انتشار در سرویس نمایش خانگی بصورت کامل و قانونی دانلود کنید. در تاریخ امروز به طور مفصل به معرفی فیلم ایرانی مطرب همراه با معرفی بازیگران, نقد و بررسی فیلم به علاوه خلاصه داستان و عکس فیلم خواهیم پرداخت. در ادامه با سایت کد ابزار همراه باشید.
کشور: ایران
هزینه? فیلم: پنج میل
نام فیلم : Widows 2018 / بیوه ها
محصول کشور : انگلستان | آمریکا
تاریخ اولین اکران : 16 نوامبر 2018 (آمریکا) – 25 آبان 1397
ژانر : جنایی | درام | هیجان انگیز
زبان : انگلیسی | اسپانیایی | لهستانی
کارگردان : Steve McQueen
نویسنده : Gillian Flynn, Steve McQueen
بازیگران : Viola Davis, Michelle Rodriguez, Elizabeth Debicki
خلاصه داستان فارسی : این فیلم که در شیکاگوی امروزی و در زمان آشفتگی اتفاق می افتد، داستان چهار زن را روایت می کند که به غیر از بدهی های به جا مانده از فعالیت های جنایتکارانه همسران م
دانلود سریال هم گناه
کد تولز: در تاریخ امروز سراغ سریال ایرانی هم گناه می رویم. سریال جدید هم گناه بزودی به پخش نمایش خانگی می رسد لینکهای دانلود سریال هم گناه با کیفیت های 480p , 720p , 1080p , 1080hq , 1080bluray و کیفیت انتخابی کاربر در همین صفحه قرار خواهد گرفت. در جدیدترین اخبار منتشر شده از سریال هم گناه, سوپر استارهای کم حاشیه ی ایران یعنی هدیه تهرانی و مهتاب کرامتی به این سریال پیوسته اند. با مطالعه تمامی حواشی, اخبار و سریال هم گناه از سایت کد تولز همر
دانلود فیلم مطرب 
فیلم ایرانی مطرب که به تازگی به اکران رسیده را می توانید در همین نوشتار پس از انتشار در سرویس نمایش خانگی بصورت کامل و قانونی دانلود کنید. در تاریخ امروز به طور مفصل به معرفی فیلم ایرانی مطرب همراه با معرفی بازیگران, نقد و بررسی فیلم به علاوه خلاصه داستان و عکس فیلم خواهیم پرداخت. در ادامه با سایت کد ابزار همراه باشید.
هزینه? فیلم: پنج میل
دانلود سریال هم گناه
کد تولز: در تاریخ امروز سراغ سریال ایرانی هم گناه می رویم. سریال جدید هم گناه بزودی به پخش نمایش خانگی می رسد لینکهای دانلود سریال هم گناه با کیفیت های 480p , 720p , 1080p , 1080hq , 1080bluray و کیفیت انتخابی کاربر در همین صفحه قرار خواهد گرفت. در جدیدترین اخبار منتشر شده از سریال هم گناه, سوپر استارهای کم حاشیه ی ایران یعنی هدیه تهرانی و مهتاب کرامتی به این سریال پیوسته اند. با مطالعه تمامی حواشی, اخبار و سریال هم گناه از سایت کد
دانلود سریال هم گناه
کد تولز: در تاریخ امروز سراغ سریال ایرانی هم گناه می رویم. سریال جدید هم گناه بزودی به پخش نمایش خانگی می رسد لینکهای دانلود سریال هم گناه با کیفیت های 480p , 720p , 1080p , 1080hq , 1080bluray و کیفیت انتخابی کاربر در همین صفحه قرار خواهد گرفت. در جدیدترین اخبار منتشر شده از سریال هم گناه, سوپر استارهای کم حاشیه ی ایران یعنی هدیه تهرانی و مهتاب کرامتی به این سریال پیوسته اند. با مطالعه تمامی حواشی, اخبار و سریال هم گناه از سایت کد
دانلود فیلم جهان با من برقص کامل
ابزار وبلاگ  » عکس » فیلم ایرانی » دانلود فیلم جهان با من برقص کامل

برچسب ها
جهان با من برقصدانلود فیلم جهان با من برقص کاملدانلود فیلم جهان با من برقص با لینک مستقیمدانلود فیلم جهان با من برقصدانلود قانونی فیلم جهان با من برقصدانلود فیلم جهان با من برقص کیفیت عالیدانلود فیلم ایرانی جهان با من برقصفیلم جهان با من برقصدریافت فیلم جهان با من برقصدانلود فیلم جهان با من برقص با حجم کمخرید فیلم جهان با من

برچسب ها
جهان با من برقصدانلود فیلم جهان با من برقص کاملدانلود فیلم جهان با من برقص با لینک مستقیمدانلود فیلم جهان با من برقصدانلود قانونی فیلم جهان با من برقصدانلود فیلم جهان با من برقص کیفیت عالیدانلود فیلم ایرانی جهان با من برقصفیلم جهان با من برقصدریافت فیلم جهان با من برقصدانلود فیلم جهان با من برقص با حجم کمخرید فیلم جهان با من

برچسب ها

برچسب ها

برچسب ها
فیلم خوب، بد، جلف ۲: ارتش سری

خلاصه داستانگروهی ضد انقلابی به ریاست دکتر مدنی(فرهاد آییش) و زیر نظر دونالد ترامپ ماموریتی به فربد (حامد کمیلی) در ایران به عنوان گروه فیلمبرداری به ایران بفرستد . در آنجا پژمان جمشیدی و سام درخشانی به عنوان بازیگر های فیلم ارتش سری انتخاب می شوند. فربد سعی در انجام عملیات است اما پژمان و سام تقریبا همه چی را به هم می ریزند و......بازیگرانپژمان جمشیدی، سام درخشانی ،حامد کمیلی ،ریحانه پارسا ،گوهر خیراندیش،  ،ف

برچسب ها
جهان با من برقصدانلود فیلم جهان با من برقص کاملدانلود فیلم جهان با من برقص با لینک مستقیمدانلود فیلم جهان با من برقصدانلود قانونی فیلم جهان با من برقصدانلود فیلم جهان با من برقص کیفیت عالیدانلود فیلم ایرانی جهان با من برقصفیلم جهان با من برقصدریافت فیلم جهان با من برقصدانلود فیلم جهان با من برقص با حجم کمخرید فیلم جهان با من ب
دانلود رایگان فیلم جاده قدیم,دانلود فیلم جاده قدیم منیژه حکمت,دانلود فیلم جاده قدیم مهتاب کرامتی,دانلود فیلم جاده قدیم با کیفیت 1080p
دانلود فیلم جاده قدیم کامل
 عکس پروفایل جدید فیلم »  دانلود فیلم ایرانی » دانلود فیلم جاده قدیم کامل

کد تولز: فیلم ایرانی جاده قدیم (The Old Road) با امتیاز 4.3/10 از سایت imdb – در تاریخ امروز به سراغ فیلم ایرانیجاده قدیم می رویم, به محض پخش فیلم از شبکه نمایش خانگی می توانید این فیلم را از سایت کد تولز دریافت کن
1. سه گانه‌ی رنگ‌ها رو دیدم. و بیش‌تر از اینکه عاشق فیلم‌ها شده باشم، عاشق موسیقیشون شدم و ظهور موسیقی فیلم‌های مختلف کیشلوفسکی توی بقیه‌ی فیلم‌هاش. زیبگنیف پرایزنر رو خیلی قبل‌تر از دیدن فیلم‌های کیشلوفسکی می‌شناختم. توی دوران راهنمایی و زمانی که با mp3 playerم موسیقی گوش می‌دادم یه آلبوم داشتم که فقط اسم هنرمندش مشخص بود. موقعی که موسیقی فیلم‌ها رو قبل‌تر از دیدنشون گوش می‌دم، تجربه‌ی فیلم دیدنم هزار برابر لذت بخش‌تر می‌شه. درست مث
سلام :)
+ لیست فیلم ها رو به روز کردم، توی این 6 ماهه حدود 80 تا فیلم جدید دیدم. این لیست، یه فایل اکسله که اگر دقت کنید پایینش چندتا تب داره. فیلم خارجی/ انیمیشن/ سریال/ گزیده فیلم/ فیلم ایرانی/ فیلم ایرانی رو کلا در نظر نگیرید، ندیدم و نمی بینم هم. توی قسمت فیلم های خارجی، سال انتشار و امتیاز IMDb رو زدم و در آخر امتیازی که خودم بهش دادم رو. 7 یعنی خوب، 8 خیلی خوب، 9 عالی و 10 یعنی مورد علاقه ام بوده.  اسم فیلم رو اگه گوگل کنید، ژانر و یه توضیح مختصری ازش
دانلود سریال هم گناه
دانلود سریال هم گناه
نام پرده نما: Andre the Giant 2018
ژانر:Biography / Documentary / Sport
کارگردان :Jason Hehir
نویسنده : Simon Pummell
بازیگران:Ander The Giant
فیلم نامه :-
تدوین: Daniel Goddard
آهنگساز:Thomas Caffey
فیلمبرداری :-
اطلاعات بیشتر پرده نما :IMDB و WIKI و rottentomatoes
کشور تولید کننده:USA
تاریخ انتشار :10 April 2018
زبان پرده نما :اِنگلسی اَمریکن
کمپانی تولیدکننده :HBO Network
حق نشر : Ringer Films| JMH Films| HBO Sports | WWE Studios   
بودجه :-
میزان فروش :-
کیفیت های تصویری :MKV | MP4 | 720 | 1080
کیفیت های صوتی :AAC | mp3
مدت زمان:  85 minutes
رد
دانلود سریال هم گناه
زبان :هندی کیفیت :DVDRip.480p
 محصول :هندوستان
کارگردان :Kunal Kohli نویسنده :Rohena Gera , Kunal Kohli , Kunal Kohli Productions , Yash Raj Films
امتیاز IMDB :4.9 رده سنی :مشخص نشده !
ستارگان :Rishi Kapoor , Saif Ali Khan , Rani Mukerji

خداوند یک فرشته را به خانه ی یک تاجر می فرستند تا ناجی زندگی او باشد، این مرد تاجر باعث مرگ ۴ کودک یتیم شده که…
ادامه مطلب
محصول کشور : هند ژانر فیلم : درام, عاشقانه, کمدی زبان فیلم : هندی زمان فیلم : ۱۲۳ دقیقه رده سنی : Not Rated بودجه ساخت : ۴,۷ میلیون دلار باکس آفیس : ۵,۲ میلیون دلار کمپانی منتشر کننده : Yash Raj Films کارگردان : Habib Faisal بازیگران : Aditya Roy Kapoor, Parineeti Chopra, Anupam Kher
داستان فیلم Daawat-e-Ishq 2014 : داستان این عاشقانه خوشمزه در مورد دختر کفش فروشی است که عاشق مردی می شود که آشپزی فوق العاده است…
ادامه مطلب
"راهبه به ما گفته بود که در زندگی دو راه پیش رو دارید: راه «فطرت» و راه «رحمت». شما باید راهتون رو انتخاب کنید. «رحمت» سعی نمی کنه خودش رو راضی نگهداره. می پذیره، اگه تحقیر بشه، فراموش بشه. توهین و آسیب ها رو می پذیره. «فطرت» فقط می خواد خودش رو راضی نگهداره. دیگران رو هم مجبور می کنه که راضی باشن. دوست داره بر دیگران فرمانروایی کنه. اون دلایلی برای خوشحال نبودن پیدا می کنه. وقتی هم که تمام دنیای اطرافش داره می درخشه و حتی وقتی عشق در تمام ذرات دنی
"راهبه به ما گفته بود که در زندگی دو راه پیش رو دارید: راه «فطرت» و راه «رحمت». شما باید راهتون رو انتخاب کنید. «رحمت» سعی نمی کنه خودش رو راضی نگهداره. می پذیره، اگه تحقیر بشه، فراموش بشه. توهین و آسیب ها رو می پذیره. «فطرت» فقط می خواد خودش رو راضی نگهداره. دیگران رو هم مجبور می کنه که راضی باشن. دوست داره بر دیگران فرمانروایی کنه. اون دلایلی برای خوشحال نبودن پیدا می کنه. وقتی هم که تمام دنیای اطرافش داره می درخشه و حتی وقتی عشق در تمام ذرات دنی
دانلود فیلم مالفیسنت ۲ ۲۰۱۹
دانلود فیلم و سریال
نوع فیلم : سینمایی
محصول : ۲۰۱۹ آمریکا
ژانر : خانوادگی – ماجراجویی – فانتزی
زبان: زبان اصلی
کیفیت: BluRay 1080p
کارگردان: Joachim Ronning
بازیگران: Ed Skrein، Michelle Pfeiffer، Angelina Jolie
خلاصه داستان فیلم مالفیسنت :دومین قسمت فیلم مالفیسنت 2  با بررسی صلح پیچیده بین پری شاخدار و ملکه‌ی جدید می‌پردازد که اکنون نیاز به اتحاد جدیدی برای مواجهه و مبارزه با دشمنان جدید و محاظفت از گیاهان و موجودات جادویی که
Each day May 5-8 and then every two weeks through the end 2020, conference will post a new online piece dedicated to an outstanding personality from the event’s history.
The staff of Filmakademie Baden-Wuerttemberg's Animationsinstitut have been using the time of the shutdown to develop a comprehensive online offer for students and the community. This includes that a part of Animationsinstitut's curriculum will be made available online to the public. Furthermore, they have developed the Highlights of FMX 1994-2020, as a replacement for FMX - Conference on Animation, Effects, Games and Immersive Media, which had to be cancelled for 2020. They will be presented regularly from the beginning of May to December 31, 2020, taking a look at the history, present and future of the internationally
پیشنهاد فیلم ایرانی + عکس
عکس پروفایل فیلم سرخ پوست۱_ دانلود فیلم سرخ پوست
دانلود فیلم ایرانی سرخ پوست دقیقا چیست ؟ با فیلمی در ژانر فرار از زندان مواجه هستیم اما با زاویه دیده جدیدی تعریف می شود از بازی فرا شخصیتی نوید محمد زاده می توان گفت این پسر یک رئیس زندان واقعی را در فیلم سرخ پوست می سازد این در حالی است که تجربه چنین نقشی را نداشته است...عکس پروفایل فیلم شبی که ماه کامل شد۲_ دانلود فیلم شبی که ماه کامل شدفیلم ایرانی شبی که ماه کامل
اواسط فروردین‌ماه بود که خبر داغی در رسانه‌ها پیجید؛ این‌که آمازون قرار است به زودی دو سریال مستند خودرویی منتشر کند. یکی از این مستندها در مورد مسابقه فرمول یک و دیگری در مورد مسابقه ۲۴ ساعته لمانز با نام Le Mans: Racing is Everything بود.
حال، به تازگی تریلری از سریال مستند مسابقه لمانز منتشر شده که به نظر هیجان‌انگیز می‌آید. این مستند مهیج را شرکت New Black Films تولید می‌کند که در لندن مستقر است. در این سریال برندهای مطرحی مثل پورشه، آئودی، نیسان، آست
دانلود فیلم مسخره باز
نام فیلم : مسخره باز
ساخت کشور: ایران
تقویم فیلم: محصول سال ۹۷ و تاریخ اکران 98
تاریخ امروز نوشتار: جمعه 1 آذر 1398
گردآوری: کد تولز
عکس بازیگران مرد فیلم سینمایی مسخره باز
فهرست بازیگران زن و مرد فیلم مسخره باز
هدیه تهرانی – صابر ابر – بابک حمیدیان – علی نصیریان – محسن حسینی – رضا کیانیان – داریوش موفق و فرزان جلالی
داستان فیلم مسخره باز

پیشنهاد سریال ایرانی:
دانلود سریال کرگدن
سریال قورباغه
سریال هم گناه
پیشنه
انفجار کشتی های عربستان و امارات، یک خودزنی از نوع یازده سپتامبر بود:
زیرا که عربها دیگر نفتی برای صادرات ندارند. و از سوی دیگر مطالبات آمریکا را
نیز، نمی توانند بپردازند لذا مجبور شدند با انفجار این کشتی ها، اولا نشان دهند که
هنوز نفت دارند! و در حال صادرات بوده، که آتش گرفته! ثانیا مشتریان را به جای نفت،
به شرکتهای بیمه احاله دهند. از سوی دیگر ایران و دیگر کشورهای خط مقاومت را، مسئول
این انفجارات اعلام کنند! اما سقوط سهام و بالارفتن قیمت نف
نام پرده نما: RBG 2018
ژانر:Biography / Documentary
کارگردان :Julie Cohen, Betsy West
نویسنده :-
بازیگران:Ruth Bader Ginsburg, Ann Kittner, Harryette Helsel |
تدوین: Carla Gutierrez
آهنگساز:Miriam Cutler
فیلمبرداری : Claudia Raschke
تاریخ انتشار :26 July 2018 (Australia)  | January 21, 2018 (Sundance) May 4, 2018 (United States)
زبان پرده نما :English | Italian | German | French
کمپانی تولیدکننده : CNN Films | Storyville Films | Participant Media
بودجه : $578,470, 6 May 2018
میزان فروش : $14,441,292
کیفیت های ت
ژانر : اکشن، دراممحصول چینتاریخ انتشار : 2019زبان : دوبله فارسیمدت زمان : 01:58:59امتیاز : 5.4 از 10خلاصه داستان : این فیلم بر اساس رویداد واقعی ساخته شده است. زمانی که خط لوله ی پالایشگاه نفت منفجر میشود، تیمی از آتشنشانان جسور چینی تلاش میکنند تا آتش را مهار کنند اما…عوامل دوبلاژ : دوبله شده در امور دوبلاژ سیما، گویندگان: منوچهر والی زاده، علی همت مومیوند، امیرمحمد صمصامی، محمدعلی دیباج و…
دانلود نسخه 1080p با حجم 1.84 گیگابایت
دانلود نسخه 720p با حجم 98
☑️ دانلود فیلم آزمون نهایی | Final Score
ژانر : اکشن، درام، هیجان انگیزتاریخ انتشار : سال 2018زبان : دوبله فارسیمدت زمان : 01:44:44کیفیت : بلوری BluRayامتیاز : 5.7 از 10خلاصه داستان : مایکل یک سرباز بازنشسته هنگامی که یک استادیوم به صورت ناگهانی توسط گروهی مسلح تصرف می‎شود، می‌‎بایست از توانایی‎های نظامی خود برای نجات جان سی و پنج هزار نفر تماشاچی این استادیوم استفاده کند و…عوامل دوبلاژ : گویندگان - اشکان صادقی، علی باقرلی، میلاد تمدن، مریم خلقتی و…
دان
میر کریمی می گوید: جشنواره بین المللی فجر، در
آسیا رقیب ندارد! از جشنواره های روسیه و چین و ژاپن، بالاتر قراردارد، و امارات و
دیگران هم که تعطیل هستند! امید می رود: این سعی 
و کوشش میر کریمی، بتواند سال دیگر را، با شعار مقابله یا رقابت با اسکار
برگزار کند. سینما، گرچه در غرب متولد و رشد کرد، ولی الان به انتهای راه خود
رسیده است. فیلم هایی که از اسکار جایزه می گیرند، مانند همه جوایز آمریکایی ها،
فقط بر اساس نژاد پرستی است! آنطور که یک نویسنده ایر
دانلود فیلم منطقه پرواز ممنوع 
فیلم ایرانی منطقه پرواز ممنوع که به تازگی به اکران رسیده را می توانید در همین نوشتار پس از انتشار در سرویس نمایش خانگی بصورت کامل و قانونی دانلود کنید. در این پست به طور مفصل به معرفی فیلم منطقه پرواز ممنوع همراه با معرفی بازیگران, نقد و بررسی فیلم به علاوه خلاصه داستان خواهیم پرداخت. در ادامه با سایت کد تولز همراه باشید.
در فضای مجازی هرکدام درکی داریم. بچه‌های امروز درکی شبیه ما را از جهان ندارند نوجوان در
فیلم ایرانی منطقه پرواز ممنوع که به تازگی به اکران رسیده را می توانید در همین نوشتار پس از انتشار در سرویس نمایش خانگی بصورت کامل و قانونی دانلود کنید. در این پست به طور مفصل به معرفی فیلم منطقه پرواز ممنوع همراه با معرفی بازیگران, نقد و بررسی فیلم به علاوه خلاصه داستان خواهیم پرداخت. در ادامه با سایت کد تولز همراه باشید.
در فضای مجازی هرکدام درکی داریم. بچه‌های امروز درکی شبیه ما را از جهان ندارند نوجوان در
دانلود فیلم زیر نظر
فیلم سینمایی زیر نظر مجید صالحی، در تاریخ امروز به طور مفصل به معرفی فیلم ایرانی زیر نظر همراه با معرفی بازیگران, نقد و بررسی فیلم به علاوه خلاصه داستان و عکس فیلم + تیزر فیلم سینمایی زیر نظر در پست “دانلود فیلم زیر نظر ایرانی کامل، اسامی بازیگران و خلاصه داستان” خواهیم پرداخت. در ادامه با کد ابزار و بخش فیلم ایرانی همراه باشید.

اینفوگرافی فیل
23 K4.2 KAbrikosov latticeAbrikosov latticeabruptlyalloysaluminiumantiparallelappropriate questionsatomic nucleiBCS theorybest metalsbig kappabiomagnetic signalsbrain wavesbulkchargecoherence lengthcoherence lengthcoherent quantum statecolossal magnetoresistancecomplete screeningconcentration of superconducting electronscondensecondensed matterconduction electronsconstantcontinuous phase transitions between thermodynamic statesconventional electromagnetsconventional superconductorsCooper pair tunnellingCooper-pairscoppercritical current densitycritical fieldcritical magnetic fieldcritical magnetic fieldcuprate superconductorscupratescurrent carrying capacitycurrentsdecoration experimentsdensitydensity is the square of the wave functiondetector of radio wavesdeuteriumdimensionless unitsdyna
23 K4.2 KAbrikosov latticeAbrikosov latticeabruptlyalloysaluminiumantiparallelappropriate questionsatomic nucleiBCS theorybest metalsbig kappabiomagnetic signalsbrain wavesbulkchargecoherence lengthcoherence lengthcoherent quantum statecolossal magnetoresistancecomplete screeningconcentration of superconducting electronscondensecondensed matterconduction electronsconstantcontinuous phase transitions between thermodynamic statesconventional electromagnetsconventional superconductorsCooper pair tunnellingCooper-pairscoppercritical current densitycritical fieldcritical magnetic fieldcritical magnetic fieldcuprate superconductorscupratescurrent carrying capacitycurrentsdecoration experimentsdensitydensity is the square of the wave functiondetector of radio wavesdeuteriumdimensionless unitsdyna
دانلود سریال هم گناه

کد تولز: در تاریخ امروز سراغ سریال ایرانی هم گناه می رویم. سریال جدید هم گناه بزودی به پخش نمایش خانگی می رسد لینکهای دانلود سریال هم گناه با کیفیت های 480p , 720p , 1080p , 1080hq , 1080bluray و کیفیت انتخابی کاربر در همین صفحه قرار خواهد گرفت. در جدیدترین اخبار منتشر شده از سریال هم گناه, سوپر استارهای کم حاشیه ی ایران یعنی هدیه تهرانی و مهتاب کرامتی به این سریال پیوسته اند. با مطالعه تمامی حواشی, اخبار و سریال هم گناه از سایت ک
دانلود سریال هم گناه

کد تولز: در تاریخ امروز سراغ سریال ایرانی هم گناه می رویم. سریال جدید هم گناه بزودی به پخش نمایش خانگی می رسد لینکهای دانلود سریال هم گناه با کیفیت های 480p , 720p , 1080p , 1080hq , 1080bluray و کیفیت انتخابی کاربر در همین صفحه قرار خواهد گرفت. در جدیدترین اخبار منتشر شده از سریال هم گناه, سوپر استارهای کم حاشیه ی ایران یعنی هدیه تهرانی و مهتاب کرامتی به این سریال پیوسته اند. با مطالعه تمامی حواشی, اخبار و سریال هم گناه از سایت ک
پیش بینی می شود که شکست آمریکا در بهار بازگردد.
بی بی سی آمریکا در حال گسترش استعداد خود را با کشتن حوا.
شبکه کابلی فصل چهارم سریال تریلر با بازی ساندرا اوه و جودی کومر را انتخاب کرده است ، چند ماه جلوتر از فصل سوم سریال خود. این سریال برای اولین بار بهاری ساخته شده است.
سارا بارنت ، رئیس جمهور ، گروه سرگرمی شبکه های AMC و استودیوی AMC می گوید: "چگونه می توانیم به کشتن حوا اعتماد به نفس زیادی نداشته باشیم؟ در هر نمایش بزرگ جایزه کسب کرده است و بالات
در تاریخ امروز از سایت کد تولز مطلب “دانلود فیلم نیوکاسل Newcastle movie” از بخش فیلم ایرانی کد تولز آماده کرده ایم. فیلم ایرانی نیوکاسل هم اکنون به پخش نمایش خانگی رسیده است. در ادامه با ما همراه باشید تا اسامی بازیگران فیلم نیوکاسل و خلاصه داستان فیلم نیوکاسل + لینک خرید قانونی فیلم نیوکاسل را بررسی کنیم. این فیلم ایرانی با کیفیتهای: دانلود فیلم نیوکاسل کامل , دانلود فیلم نیوکاسل کم حجم , د
دانلود فیلم زیر نظر

اینفوگرا
دانلود فیلم زیر نظر

اینفوگرا
تاریخ پخش سریال قورباغه
در تاریخ امروز از سایت کد تولز مطلب موقع انتشار سریال ایرانی قورباغه تحت عنوان "زمان پخش سریال قورباغه" از بخش سریال ایرانی کد تولزآماده کرده ایم. فیلم ایرانی قورباغه در نمایش خانگی با کارگردانی هومن سیدی در حال تولید می باشد. (لینک قانونی دانلود سریال قورباغه)
"عکس پروفایل منتشر شده در شبکه اجتماعی اینستاگرام صابر ابر - سریال قورباغه"
زمان پخش سریال قورباغه 
این سریال ساخت ایران است اما لوکیشن های بسیاری
فیلم ایرانی منطقه پرواز ممنوع که به تازگی به اکران رسیده را می توانید در همین نوشتار پس از انتشار در سرویس نمایش خانگی بصورت کامل و قانونی دانلود کنید. در این پست به طور مفصل به معرفی فیلم منطقه پرواز ممنوع همراه با معرفی بازیگران, نقد و بررسی فیلم به علاوه خلاصه داستان خواهیم پرداخت. در ادامه با ابزار سایت همراه باشید.

1_تحلیل فیلم منطقه پرواز ممنوع
امیررضا مافی: واقعه مسجد نیوزلند و آدمی که دوربین رو سرش کا
دانلود فیلم مطرب

هزینه? فیلم: پنج می
دانلود فیلم مطرب

هزینه? فیلم: پنج می

The 26th Annual Florida music Festival, created by Enzian Theater and hauled during Central Florida every April, provides almost 200 feature and short films from countries around the planet, as well as star guests, special events, movie forums, and celebrations. This season "s festival comprises competing movies in storyline features and documentary programs, and special screenings of food films, international films, midnight movies, family programming, and Florida movies. A little sampling of movies appears below.
Colossal
Anne Hathaway and Jason Sudeikis star in this science fiction comedy where the action of a shallow celebration woman returning to her hometown after a breakup with her boyfriend is connected to some giant monster assaulting individuals from Seoul, South Korea
متن تبلیغاتی مجله معتبر فشن و استایل ووگ Vogue
مجله فشن و استایل ووگ Vogue برای این روزهای کرونا یک عکس خاص و حرفه ای را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده و کپشن تبلیغاتی به همراه پیام بهداشتی پست کرده است.
عکس و متن تبلیغاتی مجله Vogue در اینستاگرام:
#در_خانه_بمانیم
از آنجایی که مراقبت از خودمان و مراقبت از عزیزان ما اکنون بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد ، ما به سراغ اصول اولیه می‌رویم و به ادبیات رجوع می کنیم ، دوباره فیلم های کلاسیک تماشا می کنیم
In the Name of God, the Most Gracious, the Most MercifulThe emergence of the Antichrist in one of the apostles will be one of the important facts shared by all the divine religions.But what is important in this regard is the understanding of each religion of the Antichrist.The Antichrist, for example, differs from Christianity in Judaism or in Islam.However, since the advent of all the divine prophets, they have warned their people about the Antichrist and his seditions.But there has been some distortion, especially in the 21st century, by fanatical evangelicals and Zionism.As Hollywood cinema has tried over the past two decades to portray the Antichrist as a Muslim, a man of the Middle East and an enemy of Jesus Christ.It is either the Antichrist or the Antichrist or the Antichrist.But th
امی آدامز
امی آدامز به انگلیسی Amy Adams بازیگر زن ایالات متحده آمریکا است. جوایز امی آدامز شامل دو گلدن گلوب ، و نامزدی شش جایزه اسکار و هفت جوایز فیلم آکادمی انگلیس است. با سایت کد تولز همراه باشید.
اطلاعات پروفایل امی آدامز
سال‌های فعالیت امی آدامز: ۱۹۹۵–اکنونهمسر امی آدامز: دارن لهگالوو (۲۰۱۵–اکنون)فرزند دختر امی آدامز: آویانا له گالو
همچنین ببینید: الکساندرا داداریو
بیوگرافی امی آدامز
پس از آن همبازیش در این فیلم، کریستی آلی او را م
10 Reasons to Learn English

1. English is the most commonly spoken language in the world. One out of five people can speak or at least understand English!
2. English is the language of science, of aviation, computers, diplomacy, and tourism. Knowing English increases your chances of getting a good job in a multinational company within your home country or of finding work abroad.
3. English is the official language of 53 countries. That is a lot of people to meet and speak to.
4. English is spoken as a first language by around 400 million people around the world.
5. English is the language of the media industry. If you speak English, you won't need to rely on translations and subtitles anymore to enjoy your favourite books, songs, films and TV shows.

6. English is also the language
پیشنهاد فیلم ایرانی + عکسدر تاریخ امروز, معرفی ۵ فیلم جدید و محبوب را از نگاه تماشاگران, جهت دانلود فیلم ایرانی در سال جدید ۹۸ و یا تماشای فیلم در سینما معرفی خواهیم کرد.عکس پروفایل فیلم رحمان ۱۴۰۰۱_ دانلود فیلم رحمان ۱۴۰۰رحمان ۱۴۰۰ منوچهر هادی با تهیه کنندگی علی سرتیبی در سال ۹۷ ساخته شده است گلزار بازیگر فیلم رحمان ۱۴۰۰ در مورد این فیلم گفته است که مطمئنم مردم پس از دیدن رحمان ۱۴۰۰ مثل من راضی و خوشحال هستند از نکات جالب توجه فیلم این اس
جشنواره جهانی فیلم فجر در حالی رو به پایان است،
که کاخ جشنواره ای وجود ندارد! گاهی پردیس ملت و گاهی چارسو یا فلسطین! در حالیکه شهرک
های سینمایی بزرگی بلا استفاده مانده است. شهرک سینمایی غزالی در جاده کرج، و شهرک
سینمایی دفاع مقدس در جاده قم. سازمان سینمایی می تواند یک طرح بزرگ، مانند بازار
بزرگ چیتگر یا براساس طرحی از: اسکار هالیوود، یک کاخ بزرگ جشنواره برای سال دیگر
برپا کند. حداقل 20سالن سینما 10سالن اجتماعات لازم دارد. برای مهمانان خارجی هت
نام پرده نما: Active Measures 2018
ژانر:Action / Documentary
کارگردان :Jack Bryan |
نویسنده : Jack Bryan | Marley Clements
بازیگران: Donald Trump | Vladimir Putin | Jeremy Bash
تدوین:-
آهنگساز:-
فیلمبرداری :-
تاریخ انتشار :31 August 2018 (USA)
کمپانی تولیدکننده : Shooting Films
بودجه : $9,509, 2 September 2018
میزان فروش : $19,862
کیفیت های صوتی :AAC | Mp3
مدت زمان:  109 min (original)
رده سنی :
نام پرده نما: Eighth Grade 2018
ژانر:Comedy / Drama
کارگردان :Bo Burnham
نویسنده : Bo Burnham
بازیگران :Elsie Fisher | Josh Hamilton | Emily Robinson | Jake Ryan | Fred Hechinger

تدوین : Jennifer Lilly
آهنگساز:Anna Meredith
فیلمبرداری : Andrew Wehde
کشور تولید کننده:United States
تاریخ انتشار : January 19, 2018 (Sundance) | July 13, 2018 (United States) | 3 August 2018 (USA)
زبان پرده نما :English
کمپانی تولیدکننده : A24 | IAC Films | Scott Rudin Productions
بودجه : $2 million
میزان فروش : $14.3 million
کیفیت های تصویری :MKV |
پلتفرم Netflix شرط بندی روی انیمه ها را متوقف نمی کند ، چیزی که ما از آن استقبال می کنیم ، این بار فیلم Flowers of Youth را به ما می آورد ، فیلمی نسبتاً کوتاه ، تنها با یک ساعت و ربع و فقط به سه داستان کاملاً متفاوت تقسیم می شود ، در که لحظاتی از زندگی شخصیتهای او را برای ما بازگو می کند.
این فیلم به کارگردانی Xiaoxing Yi ،  Yoshitaka Takeuchi و Haoling Li ساخته شده توسط اتحادیه استودیوی ژاپنی CoMix Wave Films است که به مدت 5 سانتیمتر در ثانیه شناخته شده است و اکنون مهمترین اثر با نا
پیشنهاد فیلم ایرانی + عکسدر تاریخ امروز, معرفی ۵ فیلم جدید و محبوب را از نگاه تماشاگران, جهت دانلود فیلم ایرانی در سال جدید ۹۸ و یا تماشای فیلم در سینما معرفی خواهیم کرد.عکس پروفایل فیلم رحمان ۱۴۰۰۱_ دانلود فیلم رحمان ۱۴۰۰رحمان ۱۴۰۰ منوچهر هادی با تهیه کنندگی علی سرتیبی در سال ۹۷ ساخته شده است گلزار بازیگر فیلم رحمان ۱۴۰۰ در مورد این فیلم گفته است که مطمئنم مردم پس از دیدن رحمان ۱۴۰۰ مثل من راضی و خوشحال هستند از نکات جالب توجه فیلم این اس
نام پرده نما: Brothers' Nest 2018
ژانر:Comedy / Thriller
کارگردان :Clayton Jacobson
نویسنده : Jaime Browne | Chris Pahlow
بازیگران:Shane Jacobson | Clayton Jacobson| Kim Gyngell
تدوین: Clayton Jacobson | Sean Lander
آهنگساز:Richard Pleasance
فیلمبرداری : Peter Falk
کشور تولید کننده:Australia
تاریخ انتشار : 11 March 2018 (South by Southwest)
کمپانی تولیدکننده : Bison Films| Jason Byrne Productions
بودجه :AUD4,900,000 (estimated)
میزان فروش :$114,968
کیفیت های تصویری :MKV | MP4 | 720 |
فیلم "خروج خدایان و پادشاهان" اثر "ریدلی اسکات" روایت تحریف شده ای از "سفر خروج" در کتاب مقدس است. در این فیلم شخصی بنام موسی خدا را به صورت پسر بچه ای می بیند و از طرف او مأمور می شود که قوم بنی اسرائیل را از شر فرعون خلاص کند. ظاهرا پایه این حکایت بر اساس ماجرای حضرت موسی(ع) در کتاب مقدس است ولی شخصیت ترسیم شده برای موسی از نظر رفتار، اعتقاد و باور به پروردگار، شأنیت پیامبری ندارد و با شخصیت واقعی حضرت موسی (ع) که در قرآن کریم معرفی شده دارای فاصل
نام پرده نما: Tully 2018
ژانر:Comedy / Drama / Mystery
کارگردان :Jason Reitman
نویسنده : Diablo Cody
بازیگران:Charlize Theron, Mackenzie Davis, Ron Livingston
تدوین: Stefan Grube
آهنگساز:Rob Simonsen
فیلمبرداری : Eric Steelberg
کشور تولید کننده:USA | Canada
تاریخ انتشار :4 May 2018 (USA)
کمپانی تولیدکننده : Bron Studios | Right of Way Films | Denver and Delilah Productions
بودجه : $13,000,000 (estimated)
میزان فروش : $15,636,462
کیفیت ه
نام پرده نما: Apostle 2018
ژانر:Action / Drama / Fantasy / Horror / Mystery / Thriller
کارگردان :Gareth Evans
نویسنده : Gareth Evans
بازیگران:Dan Stevens | Richard Elfyn | Paul Higgins
تدوین: Gareth Evans
آهنگساز: Fajar Yusekemal | Aria Prayogi

فیلمبرداری : Matt Flannery
کشور تولید کننده:UK | USA
تاریخ انتشار : 12 October 2018 (USA)  |21 September 2018 (Fantastic Fest) | 12 October 2018
کمپانی تولیدکننده : XYZ Films | Severn Screen | One More One Productions
کیفیت ها
فیلم شرینک پلی الفین (Polyolefin Shrink Films) با مقاومت مکانیک بسیار بالا حتی در دماهای پایین ۴۰ درجه سانتی‌گراد، خواص اپتیک عالی و مقاومت بالا در برابر پارگی، برای بسته بندی محصولات و مواد غذایی بسیار مناسب است. شرینگ پلی الفین با مقاومت بالا در برابر روغن ها و حلال ها، گزینهٔ مناسبی برای بسته بندی انواع محصولات منجمد شده، سبزیجات، پیتزا، بستنی و بسیاری محصولات مشابه است.
انواع دیگری از پلاستیک بسته بندی نیز وجود دارد که می‌تواند بسته به نوع محصو
دانلود رایگان فیلم کمدی دردسر تیفا با دوبله فارسی Teefa in Trouble 2018
فیلم سینمایی دردسر تیفا ۲۰۱۸ با کیفیت 1080p & 720p & 480p

نام فیلم: دردسر تیفا – Teefa in Trouble | ژانر: اکشن، کمدی، جنایی، عاشقانه | انتشار: 2018
زبان: دوبله فارسی + اردو | مدت زمان پخش: 02:35:22 | کیفیت ویدئو: WEB-DL
حجم: 2.3 گیگابایت + 1.3 گیگابایت + … مگابایت | امتیاز: 7.4 از 10
خلاصه داستان:پس از آنکه تیفا به لهستان میرود تا آنیا را برای ازدواج با پسر بات گانگستر، به پاکستان ببرد، در همین حین با پدربزرگ آ

حس میکنم چیزهایی که قراره در این کتاب بنویسم یکمی بیرحمانه به نظر برسه ولی خب باید حقیقت ها رو نوشت.
برای همین متنی رو ضمیمه پست میکنم که وقتی کتاب رو خریدم نوشته بودم.
تیراژ 500 نسخه؟اونم برای چاپ پنجم؟من نمیفهمم صعنت چاپ و بازار کتاب داره به کجا کشیده میشه.وقتی خریدمش خوشحال بودم چون بعد از گشتن کتابفروشی های متعدد و هربار ناامید شدن با شنیدن جمله " نداریمش متاسفانه " رفتم کتابسرای تندیس توی خیابون ولیعصر و خب تنها نسخه ای که براشون مونده
فیلم شرینک پلی الفین (Polyolefin Shrink Films) با مقاومت مکانیک بسیار بالا حتی در دماهای پایین ۴۰ درجه سانتی‌گراد، خواص اپتیک عالی و مقاومت بالا در برابر پارگی، برای بسته بندی محصولات و مواد غذایی بسیار مناسب است. شرینگ پلی الفین با مقاومت بالا در برابر روغن ها و حلال ها، گزینهٔ مناسبی برای بسته بندی انواع محصولات منجمد شده، سبزیجات، پیتزا، بستنی و بسیاری محصولات مشابه است.
انواع دیگری از پلاستیک بسته بندی نیز وجود دارد که می‌تواند بسته به نوع محصو
نام پرده نما: Do You Trust This Computer? 2018
ژانر:Documentary
کارگردان :Chris Paine
نویسنده : Mark Monroe
بازیگران:James Barrat | Rana El Kaliouby | David Ferrucci
تدوین: Paul Crowder | Lauren Saffa
آهنگساز:Matter
فیلمبرداری : Thaddeus Wadleigh
کشور تولید کننده: Japan | USA
تاریخ انتشار :April 5, 2018
زبان پرده نما :English
کمپانی تولیدکننده : Papercut Films
کیفیت های صوتی :AAC | Mp3
مدت زمان:  78 minutes
رده سنی : R
خلاصه داس
بهترین سایت های ایرانی دانلود فیلم که هنوز سرپا هستند :
1-https://www.film2movie.li/ | سایت فیلم تو مووی
2- https://salamdl.co | سایت سلام دانلود      
3-http://dibamovie.pro/ | آدرس سایت قدیمی دیبا مووی
4-http://mydiba.me/ | آدرس فعلی سایت جدید دیبا مووی
5-https://nightmovie3.pw/ | آدرس جدید سایت نایت مووی
6-https://iranfilm2.pw | سایت ایران فیلم 2 
7-https://mellimovies.com | سایت ملی مووی 
8-https://film2serial2.pw/ | سایت جدید فیلم 2 سریال 
9-http://www.film2serial.ir/ | سایت قدیمی فیلم 2 سریال 
10-https://samserial.in/ | سایت سام سریال 
11-http://my-filmm.pro | سایت
دانلود رایگان فیلم خارجی نرو با دوبله فارسی Don’t Go 2018 BluRay
فیلم سینمایی نرو ۲۰۱۸ با کیفیت 1080p & 720p & 480p

نام فیلم: نرو – Don’t Go | ژانر: معمایی | محصـول کشور ایرلند | تاریخ انتـشار: سـال 2018
زبان: دوبله فارسی + انگلیسی | مدت زمان: 01:31:46 | زیرنویس فارسی: دارد
حجم: … گیگابایت + … مگابایت + … مگابایت | امتیاز: 5.2 از 10
خلاصه داستان:
پس از آنکه زندگی خانواده‎ی اسلیتر پس از مرگ فرزندشان در آستانه‎ی نابودی
قرار می‎گیرد، “بن” پدر خانواده متقاعد می‎شود که
تقویت مکالمه انگلیسی با فیلم و عبارت Run into Somebody
برای امروز یک جمله از انیمیشن Family Guy رو انتخاب کردم که یک کارتون جذاب و آمریکایی هست.
در این انیمیشن عبارات های بسیار عالی و کاربردی انگلیسی را می تونیم یاد بگیریم.

بیایید اول چند ثانیه از این فیلم رو ببینید و بعد حدس بزنید که مادر خانواده چی گفت.

فیلم آموزش این عبارات را اینجا ببینید

اگر از همین الان کامل متوجه شدید که چی گفت! پس سطح شما پیشرفته است و برای تقویت مکالمه نیاز به حفظ کردن همین جمل
حس میکنم چیزهایی که قراره در این کتاب بنویسم یکمی بیرحمانه به نظر برسه ولی خب باید حقیقت ها رو نوشت.
برای همین متنی رو ضمیمه پست میکنم که وقتی کتاب رو خریدم نوشته بودم.
تیراژ 500 نسخه؟اونم برای چاپ پنجم؟من نمیفهمم صعنت چاپ و بازار کتاب داره به کجا کشیده میشه.وقتی خریدمش خوشحال بودم چون بعد از گشتن کتابفروشی های متعدد و هربار ناامید شدن با شنیدن جمله " نداریمش متاسفانه " رفتم کتابسرای تندیس توی خیابون ولیعصر و خب تنها نسخه ای که براشون مونده بو
(bi)polaronic mechanism for superconductivity0.3 K1.2 K100 K105 K105 K11 K11 K13,000 ampere30 K35 KA positionAbrikosov latticeABX3AC lossesacoustical phononsaluminiumaluminiumaluminium oxideAnderson transitionAnderson-Higgs mechanismanisotropy effectsA-positionautographBa-La-Cu-O compoundsbariumbariumbarium lanthanum copper oxide (BaLaCuO)Big Bangbipolaronbi-polaronsbismuth oxideblack ceramicsbulk superconductorscalciumcarriersceramicceramicchemical depositionchemical pressureclosed vortex loopsclosed-cycle refrigeratorscoherenceCollins liquefierconducting oxidesconducting perovskite oxidesCooper pair tunnellingCooper pairsCooper-pair wave functioncoppercoppercopper oxidescosmological Higgs-condensatecosmological stringscouplingcritical concentrationcritical current densitiescrystalcrystal
A24 از زمان شکل گیری آن ، کمتر از یک دهه قبل ، خود را از خانه تولید اندکی کوچک که می تواند به حضور عمده در چشم انداز هالیوود تبدیل شود - تبدیل به یک بازیکن معمولی در دوره های جوایز نمی کنیم. این شرکت با استفاده از یک رویکرد تند و تیز برای نرده های سینمای ایندی ، انتشار برخی از خطرناک ترین ، هیجان انگیزترین و آزاردهنده ترین فیلم های دهه گذشته - این کار را انجام داده است - مانند شاهکارهای ترسناک مدرن The Witch (2016) و Hereditary (2018 ) ، درام های دلخراش دلخوشی Lady B
دانلود دوبله فارسی فیلم شام من با هرو My Dinner with Hervé 2018 BluRay
فیلم سینمایی شام من با هرو ۲۰۱۸ با کیفیت 1080p & 720p & 480p
نامزد 1 جایزه امی و نامزد 4 جایزه دیگر

نام فیلم: شام من با هیرو – My Dinner with Hervé | ژانر: زندگینامه، درام | تاریخ انتشار: 2018
زبان: دوبله فارسی + انگلیسی | مـدت زمان: 01:45:46 | کیفـیت: بلوری BluRay
حجم: 2.1 گیگابایت + 990 مگابایت + 450 مگابایت | امتیاز: 7.0 از 10
خلاصه داستان:
این فیلم یک ارتباط دوستی میان یک روزنامه‌نگار جنگنده به نام دنی تیت
(جیمی دورنان
Buy Targeted Mobile Traffic and begin receiving traffic from both iOS and Android devices today. It is almost impossible for some people to travel to a foreign country to attend training courses in the required field, especially if they are traveling solely to learn a subject and are not required to receive salaries, degrees or temporary residence. It is expensive. Online education greatly simplifies this process and allows students and students around the world to download online advertising educational videos and start learning courses in their own field without limitations and start the education process. Repeat as many times as you like.
We all know that in order to succeed in online business, we need to be very familiar with SEO and do the campaigns we need. SEO is very import

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها